Eladó lakás Budapest XX. ker, 37 900 000 Ft, 38 négyzetméter
37 900 000 Ft
lakás, 38 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
eladó
Település:
Budapest XX. ker
Fűtés jellege:
Konvektoros
Eladó frissen felújított, világos ingatlan Pesterzsébet központjában!
Pesterzsébet szívében, kiváló elhelyezkedésű, teljes körűen felújított ingatlan eladó! Az ingatlan új nyílászárókkal, új víz- és áramvezetékekkel, valamint inverteres klímával rendelkezik, így az új tulajdonosnak semmilyen további felújításra nincs szüksége. A lakás világos, tágas, és azonnal költözhető.
Elhelyezkedés:
Az ingatlan közvetlen közelében parkos övezet található, így a természet közelsége is biztosított. A központ mindössze 5 perc sétára van, ahol minden, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatás elérhető: üzletek, bankok, gyógyszertárak és egyéb szolgáltatók.
Közlekedés:
A közlekedés kiváló, a Boráros tér 10 perc alatt elérhető, a 224E autóbusszal, míg a Határ úti metróállomás 20 percen belül megközelíthető a 66 autóbusszal.
Ez a hamar birtokba vehető ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik modern, kényelmes otthont keresnek egy központi, mégis parkos környezetben.
https://lakasok.hu/elado/lakas/budapest-xx-ker/38-millio-ft;38-negyzetmeter;1-szoba;nincs-megadva-epitesu/11482951