Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Zalaegerszeg belvárosában, a Vizslapark közelében.
Irányár: 33 400 000 Ft
Zalaegerszeg belvárosában, a közkedvelt Vizslapark közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 59 m²-es, 2 szobás, erkélykapcsolatos lakást egy kis lakóközösségű társasházban.
Az ingatlan egy mindössze 6 lakásos lépcsőház 2. emeletén helyezkedik el, ami nyugodt, csendes lakókörnyezetet biztosít. A lakás jól átgondolt elrendezésű: két külön nyíló szoba, erkélykapcsolattal, külön helyiségben található toalett, a konyha mellett praktikus spejz (kamra), valamint egy felújított fürdőszoba káddal.
Külön előnyt jelent, hogy a lakás felett padlástér található, melynek használata biztosított, így további tárolási lehetőséget kínál. Emellett a pincében saját és közös tároló is rendelkezésre áll.
Műszaki jellemzők:
✅️Nyílászárók cseréje megtörtént (redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve)
✅️Villanyvezetékek korszerűsítve (32 Amper)
✅️Bélelt kémény
✅️Fűtés: gázkonvektor
✅️2 db hűtő-fűtő klíma a komfort növeléséért
✅️Felújított fürdőszoba
Környezet és infrastruktúra:
A lakás elhelyezkedése kiváló: a belváros minden előnye elérhető közelségben. Óvoda, iskola, boltok, buszmegálló néhány perc sétára található. A Vizslapark közelsége ideális lehet kikapcsolódásra, sportolásra is.
Parkolás a ház körül ingyenes.
Ajánlom:
Az ingatlan ideális választás saját otthonnak, de elhelyezkedése és adottságai miatt befektetésnek is kiváló lehetőség!
További információkért, megtekintési időpontért keressen bizalommal!
| Ár: | 33 400 000 Ft |
| Méret: | 59 négyzetméter |
| Azonosító: | 11613999 |
| Irodai azonosító: | 395002 |
| Cím: | 2 szoba, erkély, belváros,.2.emelet |
| Emelet: | 2. emelet |
| Építőanyag: | Tégla |
| Fűtés jellege: | Konvektoros |
| Ingatlan állapota: | Jó |
| Komfort fokozat: | Összkomfort |
| Építési év: | 50 évesnél régebbi |
| Tulajdonviszony: | Saját |
| Kilátás: | utcai |
| Egész szobák: | 2 |