Eladó lakás Debrecen, Belváros, 67 000 000 Ft

Leírás

Debrecen szívében, a Péterfia utcán kínálunk megvételre egy különleges hangulatú, jelenleg felújítás alatt álló, 42 m²-es lakást.
Az ingatlant neves belsőépítész álmodta újra, így a végeredmény minden részletében modern, stílusos és egyedi lesz.

Az ingatlan egy nagyobb alapterületű lakás kettéosztásával valósul meg, figyelembevéve az egyedi bejárást és teljes önállóságot.
A lakáshoz tartozik egy 60 m²-es, vízzel és árammal ellátott közös pincehelyiség, amely szintén megosztásra kerül a tulajdonosok között.


1. lakás főbb jellemzői:
- modern hőszivattyús padlófűtés
- fűtő-hűtő klíma
- amerikai konyhás nappali
- beépített, gépesített konyha
- tágas hálószoba
- fürdőszoba WC-vel
- gardrób kialakítás.

A bútorozás igény szerint a belsőépítész bevonásával megvalósítható!

A felújítás éppen most indult, így az új tulajdonos még saját igényeihez igazíthatja a végső kialakítást.

Ajánlom saját otthont keresőknek, de befektetési céllal is ideális választás, amennyiben fontos a belváros nyújtotta lehetőségek!

Jöjjön, nézze meg személyesen és tegyen ajánlatot!

Lakás részletei

Ár: 67 000 000 Ft
Méret: 42 négyzetméter
Azonosító: 11571586
Városrész: Belváros
Emelet: Földszint
Építőanyag: Tégla
Ingatlan állapota: Kitűnő
Kilátás: utcai
Egész szobák: 2

Egyéb jellemzők

  • Erkély
  • Garázs
  • Lift
  • Kertkapcsolat
  • Tároló
  • Kocsibeálló

Így keressen lakást négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a lakások
listáját
Válassza ki a megfelelő
lakást
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra