Kiváló elhelyezkedésű, kétszobás lakás kis nyugalomszigettel a ház belső kertjében - eladó !
A 2005-ben épült, jó állapotú, belső kerttel rendelkező, liftes ház első emeletén, utcai nézetű, 2 szobás, barátságos, jó elrendezésű lakás, mely nagy ablakfelületének köszönhetően rendkívül világos, eladó.
Belmagasság: 2,7 méter. Fűtés és a melegvíz előállítása: házközponti egyedi méréssel. Közös költség: 18.000.-Ft/hó - vízóra van.
Környezet: A Nyugati tér mellett az Oktogon is 4-5 perces gyaloglással; a Városliget, Hősök tere és Margit-sziget 10-15 perc alatt tömegközlekedéssel elérhető.
Közlekedés: Az M1-es ás M3-as metró, számos busz és trolibusz pár perces sétára található. A Nyugati pályaudvar közelsége miatt a vonatközlekedés is kiváló.
Parkolni az utcán lehet - fizetős övezet. Az éves parkolási engedély kerületi lakosoknak 36.000 Ft/év - részletes tájékoztató a kerület honlapján található.
Az épület mínusz 1. és 2. szintjén – változó gyakorisággal – lehetőség szokott lenni kocsibeállóhely bérlésére és/vagy vásárlására.
Tökéletes választás azoknak, akik a nyüzsgés és a nyugalom közötti határon szeretnek mozogni, élni, ugyanakkor a kerület kedvelt befektetési célpont hazai és külföldi ingatlanfejlesztőknek, befektetni vágyóknak egyaránt.
(PM)
Ár: | 78 900 000 Ft |
Méret: | 40 négyzetméter |
Azonosító: | 11555922 |
Irodai azonosító: | 385909 |
Cím: | Izabella utca |
Emelet: | 1. emelet |
Építőanyag: | Tégla |
Fűtés jellege: | Házközponti (egyedi mérővel) |
Ingatlan állapota: | Jó |
Komfort fokozat: | Összkomfort |
Építési év: | 11-20 éves |
Tulajdonviszony: | Saját |
Kilátás: | utcai |
Egész szobák: | 2 |