Eladó lakás Budapest II. ker 170 000 000 Ft

Leírás

A Frankel Leó út egyik legkedveltebb részén, rendezett, klasszikus épületben eladó egy 122 nm-es, világos, tágas lakás. Az ingatlan 4 külön nyíló szobával rendelkezik, emellett külön WC, fürdőszoba második WC-vel, konyha, kamra és tágas előszoba is megtalálható benne. A lakás jelenleg is lakható állapotú, ugyanakkor könnyen alakítható – akár amerikai konyhás nappali is kialakítható az igények szerint.



Kiváló választás, annak, aki tágas térre és jó elhelyezkedésre vágyik. A nagy belmagasság és az eredeti elosztás klasszikus hangulatot ad, miközben a belső terek jól formálhatók a mai igényekhez.



A környék infrastrukturálisan kiemelkedő: néhány perc sétára található a 4-6-os és 17-es villamos, üzletek, piac, éttermek, kávézók, patikák, iskolák és óvodák. A Margit híd, a Bem tér és a Batthyány tér gyorsan megközelíthető, a Duna-part és a Margitsziget közelsége pedig sportolásra, kikapcsolódásra is ideálissá teszi a lakás környezetét.

Lakás részletei

Ár: 170 000 000 Ft
Méret: 122 négyzetméter
Azonosító: 11565661
Irodai azonosító: 23199
Emelet: 2. emelet
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Fűtés jellege: Cirkó
Ingatlan állapota: Átlagos
Egész szobák: 4

Így keressen lakást négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a lakások
listáját
Válassza ki a megfelelő
lakást
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra