Eladó lakás Budapest II. ker 149 000 000 Ft

Leírás

Tágas, napfényes lakás kiváló lokációban – csendes környezetben



Eladásra kínálunk egy 99 m²-es, 3 és fél szobás, világos és jól alakítható lakást, amelyhez egy 5 m²-es erkély is tartozik.

Az ingatlan központi elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, ugyanakkor a lakás mégis nyugodt, csendes környezetet biztosít a mindennapokhoz.



A lakás nagy ablakfelületeinek köszönhetően rendkívül világos és napfényes, a 3 méteres belmagasság pedig tovább növeli a térérzetet. A helyiségek elrendezése praktikus, ideális akár családok, akár befektetők számára.



Állapota közepes, így új tulajdonosa saját ízlésére szabhatja, felújítással pedig igazán értékes és otthonos ingatlanná alakítható.

Az ingatlanhoz udvari beálló is tartozik, ami a környéken különösen nagy előnyt jelent.



Főbb jellemzők:

napfényes, világos terek

3 méteres belmagasság

közepes állapot

udvari beálló

kiváló, mégis csendes lokáció.

Ez a lakás remek választás mindazok számára, akik egy jól megközelíthető, mégis nyugodt otthont keresnek, vagy értékálló befektetésben gondolkodnak.



Amennyiben felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal!

Lakás részletei

Ár: 149 000 000 Ft
Méret: 99 négyzetméter
Azonosító: 11612947
Irodai azonosító: 25414
Emelet: 1. emelet
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Fűtés jellege: Házközponti
Ingatlan állapota: Átlagos
Egész szobák: 3
Fél szobák: 1

Így keressen lakást négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a lakások
listáját
Válassza ki a megfelelő
lakást
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra