!!! ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK !!! MOST MÉG VÁLASZTHAT !!!!!! SZEPTEMBER 1-IG AJÁNDÉK 1 MILLIÓ FORINTOS KONYHABÚTORRAL !!!
Elindult az értékesítés! Már csak 4 db kulcsrakész lakás érhető el egy modern, liftes, tégla építésű társasházban.
Miért érdemes ezt választani?
- Belváros közeli elhelyezkedés;
- Kulcsrakész átadás;
- Minőségi kivitelezés;
- Liftes társasház;
- Szigorú energetikai követelményeknek megfelel;
- Várható birtokbaadás: 1 éven belül...
A társasház magasföldszintjén 1 db., 2. emeletén 1 db. és 3. emeletén (tetőtér) 2 db. lakás még megvásárolható! A lakások különböző alapterülettel rendelkeznek!
Első otthonukat kereső FIATALOKNAK kiváló lehetőség, hiszen egy korszerű, fenntartható lakás hosszú távú értéket jelent.
IDŐSEBBEKNEK ideális választás a liftes kialakítás, az alacsony fenntartási költség és a kényelmes, modern élettér.
BEFEKTETŐKNEK pedig remek döntés: az új építésű lakások iránt folyamatos a kereslet, így kiválóan kiadhatók és hosszú távon is értékálló befektetést jelentenek.
Ne várjon a kész állapotig! A legjobb lakásokat mindig az előértékesítés során választják ki! Most még 4 db. lakás közül választhat!
Kérjen részletes tájékoztatást, alaprajzokat, és foglalja le leendő otthonát vagy befektetését még ma!
VEVŐINK RÉSZÉRE SZOLGÁLTATÁSUNK DÍJMENTES!
Érdeklődni: Kovács Péter +36 (30) 919 2575
Referencia szám: LK091645
| Ár: | 46 550 000 Ft |
| Méret: | 67 négyzetméter |
| Azonosító: | 11635336 |
| Irodai azonosító: | LK091645-5290350 |
| Emelet: | 3. emelet |
| Építőanyag: | Tégla |
| Fűtés jellege: | Hőszivattyú |
| Ingatlan állapota: | Épülő |
| Komfort fokozat: | Összkomfort |
| Építési év: | Új építésű |
| Kilátás: | utcai |
| Egész szobák: | 2 |
| Fél szobák: | 1 |