Kiadó lakás Budapest VII. ker 280 000 Ft

Leírás

2 hálószobás, 55 m²-es lakás hosszú távra kiadó a 7. kerületben



Kiadásra kínálunk egy 55 m²-es, világos és barátságos lakást Budapest 7. kerületében, az Erzsébetváros szívében, pár perc sétára a Blaha Lujza tértől és a Dohány utcai Zsinagógától. Az ingatlan elhelyezkedése ideális mindazok számára, akik szeretik a belvárosi élet nyüzsgését és a kiváló közlekedési lehetőségeket.



A lakás légkondicionált, 2 külön nyíló hálószobával, egy nappalival, teljesen felszerelt konyhával (mikrohullámú sütő, kávéfőző, mosógép) és zuhanyzós fürdőszobával rendelkezik. Az ingatlan saját bejárattal és lifttel megközelíthető.



A közelben számos nevezetesség található, többek között az Operaház, a Terror Háza, a Magyar Nemzeti Múzeum, valamint a Keleti pályaudvar is könnyen elérhető.



Bérleti díj: 280.000 Ft/hó + rezsi

Hosszú távra, minimum 1 évre kiadó.

Lakás részletei

Ár: 280 000 Ft/hónap
Méret: 55 négyzetméter
Azonosító: 11563566
Irodai azonosító: 23082
Emelet: 3. emelet
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Fűtés jellege: Házközponti
Ingatlan állapota: Átlagos
Egész szobák: 2

Így keressen lakást négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a lakások
listáját
Válassza ki a megfelelő
lakást
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra